Jak stylizować rzęsy?

Inne

Stylizacja rzęs jest jednym z częściej wybieranych zabiegów zamawianych w salonach kosmetycznych. Panie spodziewają się, że mimo iż przez miesiące zupełnie nie dbały o rzęsy, nagle mogą spodziewać się spektakularnych efektów. Jak spełnić wymagania takich klientek i jak stylizować rzęsy skutecznie?

Wymagania vs. rzeczywistość – jak spełniać wymagania klienta?

Do salonów kosmetycznych często trafiają panie, które są przekonane, że kosmetyczki po stylizacja rzęs kurs zapewnią ich rzęsom piękny i zdrowy wygląd niezależnie od wcześniejszych praktyk. To rolą kosmetyczki jest po pierwsze sprostanie ich wymogom, a po drugie wytłumaczenie, że poza regularnymi zabiegami, dla rzęs ważna jest wartościowa codzienna pielęgnacja. Odżywki, masaże oka i przede wszystkim higieniczny tryb życia – to elementy, które faktycznie pozytywnie wpływają na jakoś włosia, które buduje rzęsy. Kępki, przedłużanie w warunkach domowych i inne inwazyjne zabiegi działają niekorzystnie na włosy rzęs. Warto więc przeszkolić personel pod tym kątem i zadbać o to, by pracownicy salonu kosmetycznego choćby zapoznali się z zasadami cross selling i potrafili wykorzystać je w praktyce.

Stylizacja rzęs kurs – certyfikat dowodem na profesjonalizm salonu kosmetycznego

Roszczeniowość dzisiejszego klienta salonu kosmetycznego sprawia, że wartość usług musi być coraz wyższa. Nie zakłada to jednak podwyższenia kosztów, wystarczy odpowiednio wykorzystać warunki jakie posiadamy. Co za tym idzie powinniśmy właściwie przedstawić kompetencje pracowników i utwierdzić klienta w przeświadczeniu, że jego wybór salony jest właściwy.

Dodaj komentarz